Rehabilitacja – Opole

 ›  › Rehabilitacja – Opole

Kardiolog Zgorzelec

Rehabilitacja – Opole

DSC_0021.JPGIle godzin snu potrzebuje przeciętny człowiek?
Teoretycznie każdy człowiek wie, jak ważne funkcje pełni najzwyklejszy sen. To dlatego nie wolno o nim zapominać i trzeba codziennie udawać się do swojego łóżka na odpoczynek. Jak długo należy jednak pozostać w tym łóżku, aby sen przyniósł dobre efekty?

Oczywiście wszystko jest tutaj kwestią czysto indywidualną. Jeśli bowiem dana osoba prowadzi bardzo aktywny i przy tym stresujący tryb życia, musi zapewnić sobie sporo odpoczynku. Jej rehabilitacja będzie więc dłuższa, także taka osoba powinna spędzać w łóżku średnio osiem godzin. Absolutne minimum to sześć godzin i każdy człowiek powinien trzymać się tej zasady.

Warto jednak wspomnieć o tym, że zbyt długie wylegiwanie się w łóżku również nie przyniesie dobrych efektów. Człowiek, który pół dnia poświęca na spanie, szybciej odczuwa zmęczenie. Nie ma w ogóle energii, siły witalnej ani ochoty do działania, przez to odkłada swoją pracę lub naukę na później. Dlatego należy uważać na to, aby snu było nie tylko niezbyt mało, ale również i nie za dużo.

Podobne artykuły tematyczne o medycynie:

Rehabilitacja – Opole Reviewed by on sobota, 23 kwietnia, 2016 .

Ile godzin snu potrzebuje przeciętny człowiek? Teoretycznie każdy człowiek wie, jak ważne funkcje pełni najzwyklejszy sen. To dlatego nie wolno o nim zapominać i trzeba codziennie udawać się do swojego łóżka na odpoczynek. Jak długo należy jednak pozostać w tym łóżku, aby sen przyniósł dobre efekty? Oczywiście wszystko jest tutaj kwestią czysto indywidualną. Jeśli bowiem

ABOUT AUTHOR /