Kardiolog Zgorzelec

 ›  › Kardiolog Zgorzelec

Kardiolog Zgorzelec

Kardiolog Zgorzelec

Ból

Od paru dni mam bóle w klatce piersiowej, podobny do jak by mi ktoś wbijał szpilkę w serce. Takie były objawy na początku, później z dnia na dzień robiło się coraz gorzej do wyżej wymienionych objawów zaczęły występować zawroty głowy i drętwienie lewej ręki, promieniujące na kark i na plecy. Przyznam szczerze, że zacząłem się martwić, a za każdym razem jak dopadał mnie jakiś stres czy to związany z pracą czy ze sprawami osobistymi, ból przybierał coraz mocniejszą formę.
Postanowiłem udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który to od razu skierował mnie do zaprzyjaźnionego specjalisty, którym był kardiolog.
Jako, że przyjmował on w mieście Zgorzelec, czekało mnie parę godzin jazdy samochodem, ale uznałem, że aby się poczuć lepiej jestem w stanie poświęcić ten czas.
Na wizycie miałem zrobione Echo serca i badanie EKG. Po interpretacji wyników i po przeprowadzonym wywiadzie przez lekarza okazało się, że cierpię na nerwobóle, wywołane stresem. Zostały mi przepisane leki.
Po miesiącu przyjmowania leków czuję się dużo lepiej.

Podobne artykuły tematyczne o medycynie:

Kardiolog Zgorzelec Reviewed by on poniedziałek, 4 marca, 2019 .

Ból Od paru dni mam bóle w klatce piersiowej, podobny do jak by mi ktoś wbijał szpilkę w serce. Takie były objawy na początku, później z dnia na dzień robiło się coraz gorzej do wyżej wymienionych objawów zaczęły występować zawroty głowy i drętwienie lewej ręki, promieniujące na kark i na plecy. Przyznam szczerze, że zacząłem

ABOUT AUTHOR /