IPL Fotoodmładzanie

 ›  › IPL Fotoodmładzanie

Kardiolog Zgorzelec

IPL Fotoodmładzanie

domowe-sposoby-na-tradzik-2Nikt nie chce, aby po jego twarzy można było rozpoznać wiek. Upływający czas i wynikające z niego zmarszczki, zwiotczenia, linie, bruzdy czy przebarwienia pojawiają się u każdego. Specjaliści uważają, że intensywne starzenie rozpoczyna się już po osiągnięciu trzydziestego roku życia.

IPL Fotoodmładzanie – skuteczna walka z czasem

Laseroterapia wykorzystywana jest dziś w wielu dziedzinach medycznych. To właśnie dzięki niej można usuwać blizny, naczyniaki, nadmierne owłosienie. Równie dobrze sprawdza się jednak w walce z oznakami starzenia się skóry, ponieważ :

  • spłyca blizny
  • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiedzialnych za jędrność twarzy
  • redukuje przebarwienia pigmentacyjne związane z zanikiem melaniny
  • odświeża i rewitalizuje twarz
  • poprawia krążenie limfy

Zabieg fotoodmładzania z użyciem wiązki światła IPL jest całkowicie bezpieczny i rzadko powoduje podrażnienia oraz uporczywy dyskomfort, który odczuwany jest na przykład po użyciu wypełniaczy typu kwas hialuronowy lub botox.

źródło: http://www.qclinique.pl/zabiegi/fotoodmladzanie-ipl-rf-e-light

Podobne artykuły tematyczne o medycynie:

IPL Fotoodmładzanie Reviewed by on czwartek, 23 lutego, 2017 .

Nikt nie chce, aby po jego twarzy można było rozpoznać wiek. Upływający czas i wynikające z niego zmarszczki, zwiotczenia, linie, bruzdy czy przebarwienia pojawiają się u każdego. Specjaliści uważają, że intensywne starzenie rozpoczyna się już po osiągnięciu trzydziestego roku życia. IPL Fotoodmładzanie – skuteczna walka z czasem Laseroterapia wykorzystywana jest dziś w wielu dziedzinach medycznych.

ABOUT AUTHOR /